Damnation High → 6.kapitola

18. prosince 2012 v 20:31 | Yasuko-chan' |  Povídka→Damnation High
RECENZE → teď se trochu přiblížíme ději, o čem vlastně tahle povídka bude:3

Damnation High - 6.kapitola

"Nestíhám!" Křičela Ryon a běhala po bytě. Hodila na sebe nějaký oblečení a čistila si zuby. Zapínala si bundu a česala si vlasy. Zazvonil zvonek. Ryon běžela s jablkem v puse otevřít. "Ahoj Ryon!" Usmívala se na ní Saywa. Ryon zabouchla dveře a vyšla ven a každou jinou botou. Celou cestu si o něčem povídaly, takže si toho ani nevšimla. Když dorazily do školy, všichni na ní zírali. "Say? Proč se na mě tak koukají?" Saywa si ji prohlédla a trochu se rozesmála. "Koukni se na nohy." "Proč?" Ryon se zahleděla na boty. "Ale, ne!" Povzdychla si. "Pojď, to nevadí!" Došly do třídy na první hodinu. S úsměvem je hned přivítal Yuuko. "Ahoj, Ryon." "Jó,ahoj Yuuko." Ryon schovala jednu nohu za tašku, kterou měl někdo položenou u lavice. "Je ti něco?" "Ne, to je v pohodě." Sedla si do svojí lavice a rozhlížela se kolem, jestli se někdo nesměje. Bylo to zvláštní, ale nesmál se nikdo. "Podívej! Má každou jinou botu!" Když zaslechla tři holky z poslední lavice, zatajil se jí dech. "Náhodou, je to dobré!" Nevěřila svým uším. Naneštěstí během chvilky zazvonilo a vešel učitel.


Celý den se vlekl tak nějak pomalu. "Půjdeme někam po škole?" "Jasně! Koupit si boty!" "Hej, slyšely jste o tý holce z prváku?" Po škole se nesly drby rychle. "Tahle škola je divná, čekala jsem, že se mi vysmějou, ale naopak." Ryon si sedla za roh ke zdi. Seděla tam teprve chvilku,ale zaslechla něčí rozhovor. "Kámo, mrkej co jsem se včera naučil!" "Páni, co ještě umíš vytvořit z ledu?" "Třeba tohle!" Ryon vykoukla, aby se podívala a nevěřila svým očím. Civěla na dva kluky. Jeden z nich měl nataženou dlaň, na kterou mu druhý lil vodu. Voda se měnila na led a vytvářela obrazce. "Cože?!" Neměla v plánu, aby si ji všimly, ale řekla to trochu nahlas. "Hej ty! Na co čumíš?!" Ozvalo se. Schovala se zpátky za roh, ale bylo pozdě. Kluk jí chytl za tričko a držel nad zemí. "Je docela hezká, nemyslíš?!" "Jó, to je." Ten co ji držel, byl ten, co lil vodu na dlaň prvního. "Co takhle ukázat jí náš novej trik?" "Jasně!" Přistoupil k ní i druhý ze zadu a dal nad její hlavu ruku. "Na tři Sciette!" "Si piš, Charny!" Charny, neboli kluk co jí držel, z úst mu začala téct voda. "Dost, nechte toho!" Ryon sebou cukala, ale zbytečně. Charny ji stačil doslova "oprsknout". "Zmraž jí, Sciette!" Sciett neváhal a z ruky nad její hlavou, začal vycházet chlad.


"To by stačilo!" Ukázal se další kluk hned za Charnym. "Vždycky zkazíš zábavu, Weste." Odfrknul Sciett a přestal. Ryon se stačily zmrazit jen konečky vlasů , řasy a zfialověly jí rty. "Ještě se uvidíme." Ušklíbli se a odcházeli. "Jsi v pohodě?!" Mával jí před očima West. "H-H-Hai." Řekla rychle Ryon a klepala se zimou. "Omlouvám se, že jsem nepřišel dřív, zahlédl jsem to teprve až před chvilkou." Kluk ji podal svojí mikinu. Ryon si ji oblékla, ale stále se klepala. "Ti pitomci!" Křičela Saywa, která tam právě přiběhla. "Ryon, mluv semnou." "Jsem v pořádku!" Zakřičela a běžela pryč. Zavřela se v jedné prázdné učebně. "Co to bylo? Co..co.. co se to stalo?!" Osahávala si zmrzlé řasy a pozorovala konečky vlasů.

Předchozí kapitola / Následující kapitola →
 


Anketa

Líbí se ti tu?

Jasně!

Komentáře

1 katt-chan katt-chan | E-mail | Web | 18. prosince 2012 v 21:17 | Reagovat

moc pekny snehulacek z Ryon :D trochu mi to pripomelo x-mena tam aby se vytahli pred holkou jeden udelal na dlani neco z ledu a druhy mu to ohnem rozpustil :D

2 Yuu Akihiko Yuu Akihiko | Web | 18. prosince 2012 v 23:30 | Reagovat

já bych jim teda dala:DD udělat mi ledové tornádo ve tváři...bych mu zavařila ten jeho obličej až by mu vlasy upadly:)) jinak moc se mi to líbí, vypadá to na zajímavou četbu

3 Aya Evans Aya Evans | Web | 19. prosince 2012 v 16:08 | Reagovat

WOw! :D tak to bylo hustý!! :D Ale myslím, že to s těma botama  moc prožívají. :D U nás je to úplně normální :'D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama