Leden 2013

Damnation High - 10

28. ledna 2013 v 17:34 | Yasuko-chan' |  Povídka→Damnation High
Nastal nový den, vše bylo zase jako dřív. Ryon chodila chodbou a za ní se hrnulo několik kluků. Vztahy se urovnaly a nikdo ji neměl nic za zlé. "Rynko-chán!" Saywa ji položila ruce na oči. "Vím, že jsi to ty." Zasmála se. "Chtěla jsem s tebou mluvit." Vedle Saywi nechyběla Riko. "Přidáš se k nám?" Rychle zamrkala a upřela pohled na Ryon. "Ráda bych…." "Ja-chu!" Saywa po ní skočila a pevně se chytla. "Už zase používáš to divný slovo." Ukázala na skříňku Ryon. "Je tam vše, co musíš o nás vědět. Menší historie školy. Já už půjdu, stavte se pak v klubovně." Riko zmizela za rohem. "Já věděla, že budeš patřit mezi nás!" "U-Už mě m-můžeš pustit!" Lapala po dechu. Popošly pár kroků a když otevřely skříňku, byly na sobě položené dvě tlusté knihy. "Kolik, že mají stránek?!" Výraz na jejím obličeji byl znechucený. "Něco málo přes 1200!" Naopak Saywa se usmívala do široka. "Až bude čas, seznámím tě s vedením školy!" Chytila Ryon za ruku a už ji opět někam táhla.

Než se vzpamatovala, seděla na místě, ve třídě. "Ahoj Ryon!" Zahulákal Yuuko. "Ahoj." "Jsem rád, že to dopadlo dobře." Jeho široký úsměv se znovu objevil. "To já taky." Neřekla to moc přesvědčivě. Do třídy přišel učitel, ani on nevypadala naštvaně. Další hodiny uběhly jako nic a blížil se konec dne.

"Posaď se." Ukázala Saywa na poslední místo u vedlkého stolu v oné místnosti. "Tady se scházíme a jednáme o misích. Jak už jsi viděla minule, do téhle místnosti se dostanee jen my." Ryon se posadila a pozorovala všechny. "Ten hňup zase chybí!" Zahulákal Yuko. "Komu říkáš hňup?!" Třískl ho do hlavy Nichigo, který se právě teleportoval. Riko si mnula prsty. "Ještě něco řeknete a praštím vás oba!" Nikdo již nechyběl. "Mise máme vystavené támhle na nástěnce, můžeš si je kdykoli prohlédnout." "Na co ty mise jsou?" "Proboha, ona vážně nic neví." Rosea znuděně ležela hlavou na stole. "Dávali jsme ti do skříňky ty dvě knížky, vše tam máš napsané." "No tak, nebuď zlá!" Okřikla jsi Saywa. "Jsme něco jako elita školy, vyřizujeme požadavky a plníme je."

"Probereme konečně tu novou misi?" Saywa se zvedla a šla k nástěnce, kde odrthla bílý papír. Ryon na něj upřela pohled, byl čistý, ani jedno písmenko na něm nebylo. "P-Proč na ně nic není?" Vykoktala ze sebe. "Vše je chráněné, kdyby se podařilo někomu sem vniknout, ale to se nestane, neboj." Zašla na konec místnosti k malé studně a vložila do něj lístek. Když ho vytáhla, nebyl mokrý, ale byl na něj text. "Tak tohle, je divný." "Neboj, je víc věcí, na které si budeš muset zvyknout." Zasmála se Riko. "Ehem.. píše se tu, že jde o.." Stuhnul jí výraz v obličeji. "O co jde, Say?"

Staré RPC^^

24. ledna 2013 v 15:03 | Yasuko-chan'
Projížděla jsem blog fanshinobi, můj starý, abych našla AchiTema... A objevila jsem starý rpcčka....
chci jim věnovat tenhle článek... Abych řekla pravdu, docela mi ten blog chybí O.o ... ale.. znovu ho obnovit by byla asi blbost.. protože tam nikdo nechodí...
No, AchiTema přidám večer, protože teď věnuju čánek RPCČKÁM!:)
AchiTema → povídka

23. ledna 2013 v 15:11 | Yasuko-chan'
Rozhodla jsem se zveřejnit svojí starou povídku.. :D ...
Ale chci váš názor, jak to mám přidat?

a) hodit sem článeky s jednotlivýma kapčama
b) dát jen odkaz na kapitoly, na druhej web
Tak pište^^ btw_ píšu právě Damnation High, objeví se tu buď večer nebo zítra, podle komentářů.

Damn. High → 9.kapitola

18. ledna 2013 v 12:45 | Yasuko-chan' |  Povídka→Damnation High
Gomene za zdržení^^
________________________________

9.kapitola

Ryon chodila po chodbě a nikdo si ji ani nevšiml, když už tak jen.: "To je to monstrum." "Nech jí bejt, je jiná." "Pozor, jděte od ní dál." Ve třídě seděla taky sama, jediný Yuuko se na ni pořád otáčel, dokonce se jednou i usmál a zamával, ale když viděl Saywi naštvaný výraz, dál pozoroval tabuli. Všichni byli naštvaní. Rozneslo se to dokonce i mezi učitele, zkrátka nebyl nikdo, kdo by o tom nevěděl. Trvalo to takhle týden, ale ten následující se něco událo…


Seděla u zdi v koutku, lidi kolem ní procházeli a ani nevěděli, že tam je shoulená. "Nemyslela jsem to tak, promiňte." Ryon skoro tekly slzy, mačkala shi kolena k hrudi. "Tak to řekni jim, né zdi." Ušklíbl se Nichigo. "C-Co tu děláš?" Otřela si vlhké oči a hleděla na něj. Mlčky jí podal kapesník. "Nemusíš mi ho vracet." "To ani nemám v plánu." Zamumlala a vysmrkala se. "Nechtěla jsem nikom-" "Já vím." Po celé škole se rozlehlo krátké hlášení. "Zdravím, M.Gicam, dnes vám přináším novinky z nového rozhlasu! Nyní se otevírá kroužek, kdo by chtěl denně zastupovat rozhlas, ať se dostaví před poslední hodinou do rozhlasové místnosti, už je opět v provozu! Tak nehnijte a pospěšte! Ehh.. Rokusi, promiň, tebe jsem nemyslela.." Byl to hlas Saywi. Po chodbě byli slyšet výbuchy smíchu, ukazující si na hnijícího Rokuse. "Já za to nemůžu!" Rozkřikl se.


Netrvalo to ani pět minut a u Ryon a Nichiga se seběhlo sedm holek. "Zkusíš to, viď?" "Ty by ses na to hodil." "Půjdeš tam semnou po škole?" "Jde semnou!" Dohadovaly se jak malé. Nichigo se v tu chvíli teleportoval na střechu školy, nevšiml si, že stál botou trochu na sukni patřící Ryon, takže se teleportovala s ním. Sedl si a opřel se, pořád si ji nevšiml. "Ee, já jsem tu pořád." Mrzutě se ohlédl. "Tak dělej, že tu nejsi, ať mám aspoň trochu klid." Ryon se také opřela o zeď a dívala se na mraky. "Je tu docela pěkně." Zavřela oči a nechala svoje vlasy pohupovat ve větru. "Bylo by líp, kdybys byla zticha." Trochu se zamračila, ale už ho nerušila a byla potichu. Během chvilky usnula.

Když se probudila, měla hlavu na jeho stehni. Ohlédla se a dívala se mu do očí, pozoroval jí. "Víš, že jsi docela hezká?" Zandal jí čouhající vlas za ucho. Červenala se. "Ale nic to nemění na tom, že jsi pako." Odfrkl si a prudce se zvedl, takže se Ryon trochu bouchla do hlavy. "Jáu." Naposledy se otočil. "Jestli tě tak moc štve co jsi řekla, udělej s tím něco." Pak už byli jen slyšet kroky na schodech. Koukla se na hodinky a bylo pět minut před zvoněním na přestávku. "Co?! To jsem spala tak dlouho?! Teď bude.. ten… roz-hlas."


Zastavila se u rozhlasu, přesně na zvonění. Přicházelo víc lidí. "Podívej,zase ona." "Jestli jí vyberou, tak si zacpu uši mrkví a nebudu poslouchat rozhlasy." "Tsche, jak by jí mohli vybrat." "Já jsem tu stejně, abych se ulila z hodiny." Otevřeli se dveře od místnosti a Saywa se rozhlížela. "Tak pojďte, první je Bicuu." Za dívkou se dveře opět zavřeli a po chvilce byl slyšet rozhlas. Všichni se prostřídali a odcházeli poté do tříd, zbyla už jen Ryon a West. "Taky to zkusíš?" Ohlédla se, jestli opravdu mluví na ni. "Hai.." "V tom případě, hodně štěstí." Dveře se opět otevřeli a Saywa mlčky pobídla Ryon, aby vešla. "Arigato,Weste."


Usedla na židli a nasadila si sluchátka, čekala až zapnou vysílání. "Jedeme za tři, dva,.." Ani to nedořekla a Yuuko už zapl mikrofon. "Baka!" Praštila ho Saywa a hned se vrátila. "A nyní předáváme slovo… Ryon." Ryon polkla s hledala vhodná slova. "T-takže ahoj Gicam, všichni jistě víte o té události.. já..my.. Chtěla jsem, všem.., Saywě,Yuukovi,Westovi,Nichigovi poděkovat a.. omluvit se.. vám všem. Tahle škola je pro mě úžasná.. nechtěla jsem vám nějak znepříjemnit studia a jiné, já.. se omlouvám, byla to chyba. Nejste zrůdy, tak jsem to nemyslela. Každá živá bytost je sama o sobě úžasná..a proto.. věřte si. Myslela jsem, že sem nepatřím, ale ráda bych sem patřila, vážně ráda. Omlouvám se." Sundala si sluchátka a ucítila na rameni něčí ruku. Otočila se a uviděla široký úsměv Yuuka.
D.M.Š neboli Chikaru útočí - 1.kapitola

6. ledna 2013 v 17:48 | Yasuko-chan' |  D.M.Š → povídka
Připravila jsem si pro vás novou povídku, ale budu v ní pokračovat jen, když tady budou nějaké komentáře^^
Doufám, že se vám zalíbí. Je to první povídka ve které budu psát první osobou. (Já dělám tohle a tamto, já přemýšlím..atd.)
Povídka se jmenuje D.M.Š neboli Chikaru útočí. (D.M.Š = Divnej, mimozemskej šprt)Damnation High → 8.kapitola

3. ledna 2013 v 15:37 | Yasuko-chan' |  Povídka→Damnation High
Damnation High - 8
Otevřely se dveře a uvnitř byla tma, Saywa tam Ryon zatáhla. "Počk-" Rozsvítilo se a byla to ohromná místnost. "Aho Ryon!" Mával na ni Yuuko. V místnosti bylo celkem 9 lidí,když započítáme i Saywu. Yuuko,Nichigo,Sciett,Charny,Riko,West, Rosia,Nesslie. Všichni upřeli pohled na Ryon. "Noták, pojďte sem." Pobídla je Saywa a usadila se ke slolu, který měl přesně 10 míst. "Představte se i se schopnostma." Ryon se posadila, ale cítila se nesvá. "Sciett, led. A.. promiň, za to minule." Mrknul na ní. "Charny, voda. A taky promiň." "West, jsem rychlej, tvůj zachránce." Zasmál se. "Nichigo, zbraně a teleportace." Jeho tón zněl poněkud ironicky. "Yuuko." "Blbečku, řekni i tvojí schopnost." Šťouchl do něj Nichi. "Nemám schopnost! Teda.. jen někdy." "Protože jsi pako!" "Zopakuj to!" Ty dva byli zase v sobě. "Prostě je to hňup a nic neumí, další!" Nichigo se naparoval. "Už toho nechce, nebo vás oba prohodim oknem!" Riko jako vždy s nimi neměla slitování. "No.. umim poznat kdo kde je. Občas pomáhám chytat stopy." "Jsi na nic." Nichigo se zvedl. "Pro dnešek padám." Když to dořekl, objevil se kolem něj modrej kruh a zmizel. "Rosia, mám prostě sílu." Křupla si prsty a zasmála se. "Riko, umím číst myšlenky a učím se mysl ostatních i kontrolovat." "Nesslie, měnič podob." "Saywa, vidím budoucnost, ale jen krátce. Máš nějaký otázky?"

"Eh, co je měnič podob?" Nesslie se natáhla a sáhla Riko na ruku. Během mžiku vypadala úplně stejně. "Proč sis vybrala zrovna mě?!" Nesslie se proměnila zpátky. "Umím napodobit i sílu uživatele." "Sugoi!" Zařval Yuuko. "A co máš za sílu ty?" Všichni se na Ryon podívali. "Já-já nemám .. nic." Sklopila hlavu. "Aha." Rosia se znechuceně opřela. "A to má být ona, Saywo?! Zbytečně ztrácíme čas." Zvedla se a šla na konec místnosti, kde si sedla na sedačku a ignorovala ostatní.

"Kde je?!" Ryon se zvedla ze židle. "Kdo, Rynko?" "Nedělejte ze mě hloupou! Kde je skrytá kamera?!" Riko vyprskla smíchy. "Žádná tu není, nevěříš nám snad?" "To mohli být efekty! Vážně nechci být v žádný blbý show, na to nemám náladu!" Ryon odcházela směrem ,kudy přišla. "Ona si vážně myslí, že je to vtip?" Zašeptal Sciett Charnymu. Ryon sáhla po klice, ale nebyla tam, dveře zmizeli. "Co to-" "Ryon, prosím uklidni se." "Jak se mám uklidnit?!" Pokoušela se jít blíž, ale jen narazila do zdi a spadla. "Není ti nic?" Yuuko k ní hned přišel a snažil se jí zvednout. "Nech mě!" Ale ani tak ji nepustil a postavil na nohy. "Co se děje? Řekli jsme ti pravdu-" Nedořekl to, protože se Ryon rozbrečela.
"Ryon?" "Nevím jestli vás to baví, ale mě ne! Nechte už toho! Prosím.." Saywa jí obejmula. "Ale tohle je realita a potřebujeme tvou pomoc, přidáš se k nám?" Ryon jí od sebe odstrčila. "Jestli je to pravda, tak jste zrůdy! Nepřidám se, já nejsem zrůda jako vy!" Křičela, ostatní byli sticha. V Saywině tváři se objevil zklamaný výraz. "Možná nejsi zrůda jako my, ale zrůda jsi tím co říkáš a co děláš." Přistoupila ke zdi a objevili se dveře. Ryon jima proběhla a běžela domů.