Únor 2013

D.M.Š - 2 kapitola

28. února 2013 v 16:46 | Yasuko-chan' |  D.M.Š → povídka
D.M.Š. - 2.kapitola
Byla druhá hodina.. seděla jsem opět tiše a poslouchala výklad, ignorovala jsem, že po mě házeli papírky. "Um, Chiharu?" "Jsem Chikaru." Dívka vedle mě se na mě usmála. "Gomene, Chikaru." Byla jsem docela šťastná, že vyslovila moje jméno, i když bylo špatně. "Nechceš semnou někam zajít?" Trefil mě další papírek do hlavy a jeden přistál na mé ruce. Nevím proč, ale otevřela jsem ho. Stálo tam: "Drž se od Arisu dál, šprte." Zmáčkla jsem ho a zahodila za sebe. "J-já?" "Hai." Opět se usmála. "Je pěkný slunečný den a ráda bych někam zašla." Bylo to poprvé, co jsem měla jít s cizím člověkem ven. "Možná." "Sugoi! Kam bys chtěla jít?" "Neví-m." Vlasy mi padaly do obličeje. "Co třeba do kavárny?" "D-dobře." "Hej! Já chci jít taky." Vykřikl jeden kluk přes celou třídu.

Učitelka ho probodávala pohledem. "Pardon." Opět se posadil. Zvonilo. "Chikaru, pojď." S úsměvem mě chytla za ruku a někam vláčela. "Kam to jdeme? Počkej." "Neboj se a poď!" Všichni se na nás dívali, na mě .. divně. Zastavili jsme se u automatu, chodím si tam často něco kupovat.. sama. "Hmm, co si mám koupit, Chikaru?" Zase se usmála. "Dobrý jsou tyhle bonbony." Natáhla jsem ruku a ukázala na balíček. "Hái!" Arisu tam zastrčila peníze a čekala než ji balíček vypadne, taky jsem si chtěla jedny koupit, ale peněženku jsem nechala ve třídě. "Um-no.. skočím si do třídy pro peněženku." Obracela jsem se ,ale slyšela jsem další cinkot peněz. "Není třeba, koupím ti je." Začervenala jsem se. "T-To nemusíš." Podala mi balíček a opět se usmála.

"Arigato." Otevřely jsme svoje balíčky. "Jaký myslíš, že je nejlepší?" Cpala si do pusy všechny možné druhy. "Ten modrý." Vysypala si obsah do ruky a počítala modré. "Mám jich 6! Kolik ty, Chikaru?" Nahlédla jsem do balíčku a uviděla tři. "Tři." Uchopila jeden modrý a dala mi ho před tvář. "Vem si ho." "C-Co?" "Prostě jen udělej Ááá." Otevřela jsem ústa a Arisu mi dala ten bonbon. Cítila jsem zvláštně. Zvonilo na hodinu.

Po škole na mě Arisu čekala u branky. "Chikarúú-chán! Jdeme?" "Hai." Držela jsem v rukou tašku a pevně ji tiskla, celou cestu jsem nepromluvila. Vešli jsme do kavárny. "Má tu být i Teichi, nevadí ti to, Chikaru?" Odložili jsme si kabáty. "N-Ne." Kluk?! Tady? Jen to ne.. Arisu ho spatřila a tak jsme k nim šli. "Tohle je Chikaru." "Rád tě poznávám." Usmál se. "Tohle je Rokua." Dokonce dva kluci… "A-Ahoj." Hleděla jsem do stolu. "Tak co si dáte?" Arisu se šťourala v jídelním lístku.

Damnation High - 12.kapitola

17. února 2013 v 13:47 | Yasuko-chan' |  Povídka→Damnation High
A nyní se dostaneme k tomu, co se stane s Ryon :3 ublíží jí? vysměje se jí? ztrapní? co se stane? čti! xD
_________________

Damnation High - 12

Dívka s modrými vlasy se na ni opovrženě dívala. Byla o kousek vyšší. "Jmenuješ se Ryn?" Ušklíbla se. "Ne, jsem Ryon." "Hm, takže Ry-on." Kolem prstu si motala pramen vlasů. "Na to, že jsi nováček a pěkně jsi se ztrapnila před celou školou, si dost vyskakuješ." Kolem nich se začal dělat velký houf studentů, napjatě poslouchali každé slovo a sledovali co z toho vznikne. Ryon nic neříkala, zaklapla skřínku a otočila se k ní zády, chtěla odejít, ale nebylo místo, protlačit se mezi tím davem by bylo na dlouho. "Ty se ke mně obracíš zády?!" Dívka do ni strčila a Ryon spadla na zem. Chytla ji za ruku a pevně stiskla. Dav skandoval, někdo byl proti Ryon a někdo naopak povzbuzoval ji. "Co si o sobě myslíš, ty škvrně?" Chystala se na ni vstáhnout druhou ruku, ale to už se jí nepodařilo. Ihned se jí pustila a dívala se na svou popálenou ruku. Zakřičela bolestí. Ryoniny vlasy vzplály ohněm.


"Za to mi zaplatíš!" Ozvalo se hřmění a kolem dívky kolovaly blesky. Usmála se a natáhla proti Ryon ruku, blesk byl namířený přímo proti ní. Ryon vůbec nevěděla, co se děje, bála se sama sebe a podivného ohně. Dala si ruce před obličej, když uviděla záblesk a čekala, že ji uhodí. Blesk se odrazil deset centimetrů od Ryon a udeřil do zdi. Všude kolem byl prach, bylo slyšet odkašlávání.


"Teď jsem se vážně naštvala!" Dívka začala se zavřenýma očima opakovala pořád stejnou frázi. "Bohyně blesků, Arametisth, vyzývám tě! Propůjč mi tvou sílu." Hřmění se ozývalo mnohem silněji a intenzivněji, Oči dívky zbělaly a ona sama se ztrácela v záblescích. Ďábelský smích se rozléhal po chodbě. Ryonin oheň zmizel a ona lapala po dechu. "Co to proboha-" Dívka na ni upřela pohled a vyslala proti ní rovnou dalších pět blesků. Vypadalo to nadějně, jeden úder.. a Ryon by zemřela.


Před Ryon byl v zemi zabodnutý jeden velký a ne moc široký meč. Dav utichl a pozoroval dívku, která odrazila všechny blesky naráz svýma zbraněma. Komicky si otřela čelo. "Pff, stihla jsem to." Pustila zbraň a ta se během dvou sekund vypařila, stejně tak meč, stojící před Ryon, po něm zůstala pouze díra v dlažbě. "Vstávej." Podala Ryon ruku. "O pár sekund dýl a byl by z tebe mastnej flek." Zasmála se. "Um-díky." Ryon nevěděla co říct, ani co dělat. "Tohle ti nezapomenu!" Dívka odběhla naštvaně pryč. Zvonilo, všichni šli do svých tříd.

"Jak se jmenuješ?" Zeptala se Ryon. "Copak ty si na mě nepamatuješ?" Dlouhovlasé děvče se zastavilo a nechápajíc ohlédlo. "Hm?" Ryon se na ni zadívala.

---- FILLER ---

"Noták, poběž!" Dvě dívky běžely po rozkvetlé louce. "Jednoho dne budu nejlepší!" Začala šermovat s klackem kolem sebe. "Už zase začínáš? Nejsi snad holka?" "Jó jsem a co?!" Nafoukla uraženě tváře a dál šermovala, pak spadla zádama do kytek. "Není ti nic?!" Obě se začaly smát. Hleděly na mraky. "Hele, vypadá jako obří meč! Páni!" "Mě spíš připadá jako housenka."
-----------

"Počkat-" Ryon se rozzářily oči.

________
Kdo byla ta dívka, na kterou má Ryon vzpomínky z dětství? dozvíte se příště.

Onee-chan :3

15. února 2013 v 3:29 | Yasuko-chan' |  RPC-other
Táááááááááákže lidi i nelidi, zase sem kreslila! :D:D:D dělala jsem to pro Onee-chan:3
Natočila jsem to i přes HyperCam, jenže to se bude ještě hodinu zpracovávat:'D *zuří.*
Já jsem pyšná^^ .. a to je asi poprvý. Jináč, ta hnědovlasá je moje nová YASUKO a vedle je Bee aneb Onee-chan:3
Video má špatnou kvalitu >,<

-

Houp jú lájk it'
RPC coloring^^

13. února 2013 v 11:27 | Yasuko-chan' |  RPC-other
akže .. kreslila jsem holku pro Ryuua aneb Katsumin výtvor:D a nějak jsem spatlala hnus O.o
Měla jsem celkem jiný plány, ale dopadlo to takhle no.. ještě jí pak musim nakreslit pierc atd.
Prostě katastrofa... hážu vám sem obě verze, bez úprav a s úpravou... + coloring
btw_ řasy mi prostě nikdy nejdou :XDamnation High-11.kapitola

12. února 2013 v 19:04 | Yasuko-chan' |  Povídka→Damnation High
Yosh! jsem zpátky! :3 dávám sem kapitolu, kterou jsem chtěla dát už před týdnem, ale nestihla jsem to:/
Snad někdo přečte^^ *pochybuje*